Krzesełka do karmienia na wyjazd

Kwestia dziecięcego krzesełka do karmienia jest szczególnie istotna, jeśli chodzi o wakacyjny wyjazd. Niezależnie, czy mowa o wyjeździe do znajomych, rodziny czy nad morze, wybór tego właściwego nie powinien być bagatelizowany. Dla osób zmagających się z tym zagadnieniem powstał niniejszy artykuł.

Przede wszystkim takie krzesełko turystyczne nie powinno wiele ważyć, powinno być łatwe w obsłudze oraz przenoszeniu. Znalezienie tego jedynego, łączącego powyższe cechy, z pewnością nie jest proste. Na szczęście istnieją modele, które spełnią część wymagań nawet najbardziej restrykcyjnych rodziców.

Totseat

Jest najprawdopodobniej najpowszechniejszym tego rodzaju przedmiotem, będącym po prostu materiałową nakładką. Istnieje możliwość nałożenia jej na praktycznie wszystkie krzesła przeznaczone dla osób dorosłych. Gdy zakończony zostanie montaż, można na nim posadzić i przypiąć dziecko do czasu, aż zje swój posiłek.

Główne atuty tego krzesełka to waga oraz niewielki rozmiar, dzięki którym nie ma żadnego problemu z jego przewożeniem. Co więcej, w razie zabrudzenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby włożyć go do pralki. Ostatnią, lecz nie najmniej istotną, zaletą jest jego wytrzymałość, ponieważ niestraszne mu jakiekolwiek wymiary dziecka.

Benbat

Benbat jest niczym innym jak połączeniem krzesełka z walizką. Jest to szczególnie istotne w przypadku wyjazdów, gdzie liczy się rozsądne wykorzystanie przestrzeni na bagaż. Można je zamontować na niemalże każdym typie krzesła. Dziecko będzie miało możliwość siedzenia dość wysoko, co powinno zapewnić mu odpowiedni komfort. Nie zapomniano również o kwestii bezpieczeństwa, ponieważ krzesełko jest mocowane na siedzisku oraz oparciu mebla, dodatkowo posiada pasy do zapięcia milusińskiego.  Co zaś się tyczy walizki, to prócz krzesełka można tam również włożyć podręczny bagaż, jak np. ubrania czy pożywienie.

40 settimane

To krzesełko wykonane jest z neoprenu, będącego miękką gąbką, stąd zapewnia niebywały komfort siedzącemu na nim maluchowi. Przy tym jest ono wyjątkowo solidne oraz łatwe w sprzątaniu, co z pewnością świetnie sprawdzi się na wyjeździe. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jego wszechstronność pozwala na umieszczenie go na niemal każdym krześle. Wadą, w przeciwieństwie do Benbata jest to, że nie można nic do niego włożyć.

Podsumowanie

Wspólne rodzinne wyjazdy powinny kojarzyć się z jak najbardziej pozytywnymi odczuciami. Dlatego dobrze byłoby pomyśleć o każdym ich elemencie, jak chociażby stosownym krzesełku do karmienia naszego malucha. Jego zadowolenie i komfort jest przecież naszym priorytetem.

 

Przykładowe krzesełka do karmienia dla dzieci znajdziemy na https://dwamichaly.pl